Klienditeenindus: E - R 08:00 - 16:30
+372 6 27 66 68

Firmast

Ajalugu ja tänane päev


OÜ Fenar moodustati algselt AS-na 1992 aasta novembris. Kui oma tegutsemise algperioodil varustati peamiselt Tallinna piirkonnas tegutsevaid kliente, siis nüüdseks on meie juurde tee leidnud hulgaliselt jaemüüjaid üle kogu Eesti ja ka väljaspool riigipiire.

Oleme kogu oma senise tegutsemisaja vältel olnud pühendunud kaupluste (sh kõigi suuremate jaekettide) varustamisele, kuid nüüdsest, tänu e-kaubanduse kiirele arengule, on võimalik meie laiast kaubavalikust ja soodsatest hindadest osa saada ka eraisikutel.

OÜ Fenar püüab rahuldada keskmise ostujõuga kliendi tarbimissoove. Regulaarselt teostatud turuuuringud on näidanud, et Eestis on enam nõutavad eelkõige need kaubad, mis oma hinnatasemelt on tarbijale taskukohased.

Meie kaubavalik on väga mitmekesine ja pidevalt uuenev. Fenarist leiavad vajalikke tooteid igaks hooajaks ja igasse eluvaldkonda nii suured kaubamajad kui ka väikesed poed üle kogu Eesti.

Fenarile on oluline tagasiside oma klientidega, sest nii saame kujundada järgmiste hooaegade hankeplaane ja pakkuda just vajaminevat kaupa.

Suure osa Fenari tootevalikust moodustavad hooajakaubad, mida on võimalik ette tellida suures valikus enne hooaja algust, olgu selleks siis sõbrapäev, kevadpühad, jõulud jne.

Pakume oma püsiklientidele eeliseid ja üllatusi, mis aitavad kaasa tihedale koostööle ja vastastikusele rahulolule.

Perenaistele pakume kodutööde kergendamiseks ilusaid köögikaupu, triikimistarbeid, puhastus- ja koristusvahendeid.

Meespere leiab meilt tööriistu ja tarvikuid nii koju, autosse kui ka töökohta. Meil on suur valik hea hinnaga tööriistu, elektrikaupu, remondivahendeid ka nõudlikule kliendile. Igal tootel on garantii ja eestikeelne kasutusjuhend.

Meie vabaaja tootevalik on tõeliselt muljetavaldav. Näidistesaalist võib leida igaks hooajaks jalanõusid, spordirõivad, seljkotte, telke, magamiskotte, ranna- ja sporditarbeid. Suvilasse ja koduaeda pakume grillahjusid, aiamööblit ja väga erinevaid tarbeesemeid.

Oleme mõelnud ka lastele, kelle igapäevatööks on mäng. Nukud, autod, karvased loomad ja täispuhutavad mänguasjad on vaid lühike loend pisipõnnidele mõeldud laiast kaubanimistust. Koolilastele pakume arendusmänge ja koolitarbeid.

Tulge astuge Fenarisse sisse. Meie kahekorrulisest näidistesaalist leiate oma tarbijatele kindlasti neile vajaliku kauba.

Oleme kollektiivpuhkusel kuni 09.01.2020!